Bufet opět otevřen

Školní bufet je opět otevřen a nabízí žákům zdravé svačinky od firmy Zdravá svačina, splňující svým sortimentem "pamlskovou" vyhlášku o regulaci nabídky školních bufetů. Kompletní nabídku bufetu naleznete na webových stránkách zdravé svačiny.

"Zdravá svačina je rozšířením činnosti sociálního podniku Možnosti tu jsou. Nabízíme školám a jejich žákům cenově dostupné a kaloricky vyvážené svačiny, zodpovědné vedení školních bufetů. Malým a středním podnikům připravíme občerstvení i jedinečný catering. Všechny naše produkty připravujeme z nejlepších ingrediencí, které odpovídají současnému trendu i zdravotnímu hledisku dnešní doby.
Nabízíme úplný servis včetně donášky na místo určení.
Obecně prospěšná společnost Možnosti tu jsou chce tímto krokem zajistit další potřebné příjmy pro udržení sociálního podniku i pracovní rehabilitace a udržet či rozšiřovat nabídku pracovních míst zdravotně znevýhodněným osobám, kteří se na přípravě přímo podílí.
Naši lidé si zaměstnání skutečně váží, ke svojí práci přistupují s nadšením, láskou a pečlivostí, což se pozitivně odráží v našich výrobcích." [převzato z http://www.zdrava-svacina.cz/]

Vypracoval: Mgr. Stanislav Hefler